"Урок-екскурсія"

Дата: 25.01.2024 21:00
Кількість переглядів: 11

У шкільному музеї "Берегиня традицій" 24.01.2024 року учитель історії Сохань Р. М. з учнями 7 класу провела урок на тему: "Повсякденне життя в Х-ХІ ст." Діти детальніше ознайомилися з такими предметами побуту: скринею, піччю, жорнами; оглянули елементи одягу чоловічих та жіночих лляних сорочок, кожухів, зразки глиняного та дерев'яного посуду. Такі уроки є ефективними для навчання дітей. Адже використання наочності під час навчальної діяльності розвиває спостереження, пам'ять, формує образні уявлення і поняття про історичне минуле.