Нова українська школа

"Океан у небезпеці"

Інформаційно-агітаційна кампанія "Океан у небезпеці". Творчі роботи учнів 6 класу. Географія НУШ (вчитель Сохань Р. М.)

20:43 15.03.2024

Цікава математика

Учні 6 класу на уроці математики, під час вивчення теми "Тіла обертання. Циліндр, конус, куля", створили свої послідовності об'ємних геометричних фігур у Paint 3D (вчитель Устенко А.В.).

09:41 11.03.2024

"Цікавий момент з шкільного життя"

30.01.2024 у 3 класі було проведено урок з ЯДС на тему: "Чи може відоме стати невідомим?"

18:06 30.01.2024

"100 днів у школі"

Цікаво та з особливим захопленням та старанням  пройшов у 1 кл захід "100 днів у школі".(Кл.керівник Чорна Н.П.)

09:15 22.12.2023

Обмін подарунками

Учні 1 класу Синьковицької гімназії Львівського району Львівської області прийняли участь у цьому проєкті та обмінялися подарунками із школярами Тилявського ЗЗСО Кременецького району Тернопільської області. Велика подяка організаторам проєкту, що надали можливість знайти нових друзів. Переможного усім миру у прийдешньому році!!!

18:40 12.12.2023

Квест  «Мандрівка в країну толерантності»

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля  розвитку толерантних відносин між учнями , сьогодні у 1-4 кл відбувся квест  «Мандрівка в країну толерантності» Проведений захід дав можливість школярам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, а толерантність врятує світ.

07:33 17.11.2023

"Веселі старти"

Сьогодні в учнів 5 класу відбулися змагання "Веселі старти". Мета змагань зміцнення здоров'я , активний спосіб життя, командний дух та співпраця, а також забезпечення  радісного способу розвитку фізичних навичок учнів через ігровий та веселий підхід до занять фізкультурою.

18:49 08.11.2023