" З Україною в серці"

Дата: 22.01.2024 21:02
Кількість переглядів: 12

З Україною в серці Україна - соборна Ми - єдині В єдності сила народу Україна - це ми... Такі вислови звучали сьогодні з уст школярів на  інтегрованому  заході

З Україною в серці

Україна - соборна

Ми - єдині

В єдності сила народу

Україна - це ми...

Такі вислови звучали сьогодні з уст школярів на інтегрованому заході "З Україною в серці" до Дня Соборності України, який підготували педагог-організатор Яцків Н.І. та вчитель історії Сохань Р.М.

Учні 5-9-х класів пригадали історію свята, розказували вірші про Україну. Цікавою була вікторина "Як я знаю Україну", де діти показали хороші знання з історії, географії, літератури.

Соборність - це символ. Символ боротьби за волю, порозуміння між людьми... І часточка надії і віри у майбутнє. Так, віри в майбутнє нашої великої родини, що зветься Україною!