ДОСВІД ЧУЙНОСТІ ТА ЛЮБОВІ

Дата: 08.04.2024 21:50
Кількість переглядів: 8

Однією з найкращих рис українців є їхня висока духовність, яка визначається способом життя,його метою та конкретними ділами.

Саме тому Тиждень духовності у Синьковицькій гімназії розпочався з добрих справ.Учні 6 класу ініціювали поїздку в паліативний центр Рава-Руської лікарні. Солодощі,приготовані власноруч,фрукти та різні смаколики з радістю прийняли люди різного віку, які перебувають у цьому закладі. Скільки радості було в їхніх очах!!!! Діти перейнялися чуйністю до всіх цих людей,які дуже чекають спілкування,уваги,а також зрозуміли для себе,що дуже важливо цінувати близьких, не забувати про них,приділяти їм більше часу.

Дякуємо адміністрації закладу за сприяння у добрих справах,педагогам, учням та їхнім батькам !!!

Добрими вчинками долаймо зло!! Все буде Україна.!!!