Нова українська школа

1 клас)) Урок математики

1 клас)) Урок математики. Прямі і криві лінії. Замкнуті та незамкнуті  лінії.// Діяльнісний підхід//

20:02 07.11.2023

Проєкт з інформатики за темами: "Замки України" та "Пам'ятки архітектури "

Учні 6 класу під час підведення підсумків з розділу "Створюємо презентацію" виконали власні проєкти та презентували їх однокласникам на теми "Замки України" та "Пам'ятки архітектури ". Кожен мав свою сферу відповідальності, учні з великим задоволенням працювали над презентаціями, радилися один з одним та допомагали. (Вчитель Устенко А.В.)

15:29 06.10.2023

Урок-подорож «У світ книги»

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек - свято бібліотекарів та любителів книг. Урок-подорож «У світ книги»

13:04 30.09.2023

Тиждень "Увага! Діти на дорозі"

Тиждень "Увага! Діти на дорозі" У 1 кл був проведений урок на тему "Я - знавець правил дорожнього руху" ( вчитель   Чорна Н.П.)

17:51 19.09.2023

"Подорожуємо і відкриваємо світ"

15.09.2023 року учні 3 класу побували у музеї Синьковицької гімназії на уроці ЯДС на тему: "Подорожуємо і відкриваємо світ". Школярі уявно подорожували минулим і сьогоденням.

12:15 15.09.2023

«Незвичайні мильні бульбашки»

Урок ЯДС у 3 класі. Досліджуємо разом «Незвичайні мильні бульбашки», зроблено спільно з класним керівником Гнідець М.І.

11:34 19.05.2023

Чи варто зберігати старожитності?

4 кл// ЯДС // Вчитель Чорна Н.П. Чи варто зберігати старожитності?  Цікаво і пізнавально пройшов урок у краєзнавчому музеї нашої школи. Учні досліджували історію та традиції школи та села.

11:19 19.05.2023

Шкільний етап змагань зі спортивного орієнтування розпочався!

Шкільний етап змагань зі спортивного орієнтування розпочався!  Цікаво та захоплено діти виконували завдання, змагалися під керівництвом учителів Музики О.Я., Сироти Г.С., які підвели підсумки змагань.  Бажаємо успіхів і спортивних перемог у майбутньому.

11:51 07.05.2023