Національно-патріотичне виховання

Пишемо крапанки

Учора, зазвичай, гамірні і непосидючі учні 1-4 класів Синьковицької гімназії  були неймовірно зосереджені. Діти малювали крапанки, а також ознайомилися з видами писанок і способом їхнього виготовлення. Малі писанкарі були у захваті від роботи писачком і воском.  Додому не хотілось нікому.

10:53 07.04.2023

"Доки ми пишемо писанки, доти живе наш світ, наша Україна"

"Доки ми пишемо писанки, доти живе наш світ, наша Україна" Сьогодні відбувся  майстер-клас з написання писанки. Діти Синьковицької гімназії мали змогу спробувати себе у цьому непростому ремеслі, адже написати писанку й справді досить непросто! Потрібно бути посидючим, акуратним та терпеливим.  Але у наших учасників все вийшло чудово! Давайте разом берегти наші традиції !

20:19 01.04.2023

Конкурс "Моя країна  - Україна"

З метою виховання патріотизму, почуття національної гідності , педагоги Синьковицької гімназії залучили своїх вихованців до участі у Всеукраїнському конкурсі "Моя країна  - Україна". Активну участь у цьому проєкті взяли учні 1,3,5,7,8 класів і були нагороджені грамотами за зайняте 1,2 та 3 місця.

18:52 29.03.2023