Територіальний конкурс «Природа і фантазія»

Сьогодні учні Синьковицькоі гімназії брали участь у територіальному конкурсі «Природа і фантазія», який проходив у міському будинку дитячої та юнацької творчості м. Рава-Руська.

21:49 28.03.2024

Вітаємо з перемогою !!!

10 лютого 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови . Цьогоріч у змаганнях брав участь учень 9 класу  -  Яцків Василь, який впорався із непростими завданнями і посів ІІІ місце. Дякуємо учню за наполегливу працю! Пишаємося та бажаємо не зупинятися на досягнутому! Подальших перемог та творчих здобутків !!! Тож учіться натхненно,здобувайте освіту,розширюйте світогляд ,творіть майбутнє! Бо хто знає багато мов, той має багато ключів до одного і того ж замка . Франсуа Вольтер-французький філософ.

18:00 29.02.2024

Цікаві! Яскраві!

У шкільну бібліотеку Синьковицької гімназії від видавництва "Ірбіс Комікси" надійшли цікаві подарунки. Презентації до нових книг можемо переглянути за кодами.

14:01 28.02.2024