«Ой, Андрію, даруй нам надію»

Свято Андрія пов'язане з дуже багатьма обрядами та ритуалами, ми тільки маленьку часточку знаємо. Учні 8-9 класів організували Андріївські вечорниці «Ой, Андрію, даруй нам надію» у світлиці краєзнавчого музею «Берегиня традицій» при Синьковицькій гімназії. Особлива атмосфера заходу занурила нас у минуле – оживила в нашій пам’яті традиції, обряди наших предків. Автентичні колядки села Синьковичі надали колориту такому дійству.

08:15 01.12.2023

Аукціон «Памʼятаємо. З Україною в серці»

У Синьковицька гімназія відбувся успішний благодійний аукціон «Памʼятаємо. З Україною в серці» на підтримку Збройних Сил України . Він став справжнім виявом солідарності та патріотизму, залучивши учасників з усієї громади, об'єднаних єдиною метою – підтримати наших військових.

08:08 01.12.2023

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

З учнями, вчителями та батьками Синьковицької гімназії були проведені заходи в рамках проекту Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!».

07:59 01.12.2023

Всеукраїнська руханка "Єднання"

20 листопада 2023р у Всесвітній день дитини учні нашої гімназії долучилися до Всеукраїнської руханки "Єднання" у рамках фестивалю "Назустріч Успіху". Ми за здоровий спосіб життя!!!

11:02 21.11.2023